Beschrijving
LICHT PENTHOUSE INCLUSIEF PARKEERPLAATSLicht penthouse (92 m2) met privé parkeerplaats en berging in het complex ‘Residence Le Jardin’ gelegen op de bovenste (5e) verdieping met royaal dakterras van 19m2 op het zuidwesten en uitzicht over de Lijnbaansgracht.
U kunt met uw auto zo de particuliere parkeergarage inrijden, parkeren op plek nummer 37, en de lift nemen naar de bovenste verdieping. Bovendien beschikt het penthouse over een terras dat zich uitstrekt over de gehele breedte van het appartement, en heeft u toegang tot een fraai aangelegde gemeenschappelijke binnentuin.
Last but not least: Eigen Grond dus geen erfpacht.
Comfortabeler wonen in de binnenstad van Amsterdam kan bijna niet!
Indien u een bezichtiging wenst, gelieve deze schriftelijk aan te vragen via FUNDA -> contact met de makelaar
Geschiedenis
De Lijnbaansgracht is vernoemd naar de lijnbanen van de touwslagerijen, die omdat er veel ruimte voor nodig was aan de toenmalige rand van de stad lagen. De gracht werd gegraven in 1612. De lijnbaansgracht liep tot in de 19e eeuw langs de Schans tot aan de Muiderpoort. In de 19e eeuw werden er delen gedempt, overkluisd of overkapt.
Waar het complex Residence Le Jardin nu is gebouwd, stond vroeger de voormalige dropfabriek van Klene waar tot 1988 muntdrop van de band afrolde. Tegenwoordig bestaat ‘Le Jardin’ uit 6 woonlagen, 61 woningen met bergingen en 48 parkeerplaatsen in de ondergelegen parkeergarage.
Gelegen in Amsterdam centrum, nabij de grachtengordel en met alle voorzieningen binnen handbereik: zo zijn de winkels van de Elandsgracht, de negen straatjes en de Leidsestraat om de hoek, maar ook uitgaansgelegenheden zoals de Stadschouwburg, Paradiso en het De La Mar theater zijn op een 10 minuten wandelen bereikbaar. Eveneens op loopafstand van musea en het geliefde Vondelpark.
De bereikbaarheid met openbaar vervoer is uitstekend. Er zijn diverse tram-en busverbindingen met haltes op het Leidseplein en de Marnixstraat met goede verbindingen naar het Centraal Station en alle andere delen van Amsterdam.
Indeling:
Via het gemeenschappelijke trappenhuis met lift is er toegang tot de galerij aan de achterzijde die uitkijkt op de gemeenschappelijk binnentuin van Le Jardin.
De huidige indeling is: Entree, slaapkamer, keuken aan de achterzijde. De woonkamer en de tweede slaapkamer liggen aan de terraszijde. De badkamer is voorzien van douche en wastafel. Separaat toilet. Een gietvloer met vloerverwarming door het gehele appartement. Eveneens een ruime berging in de onderbouw. Deze is toegankelijk via een apart entree welke gemakkelijk bereikbaar is met de fiets
Kenmerken:
• Vloerverwarming
• Gietvloer door het gehele appartement.
• Bouwjaar 1991
• Eigen grond – geen erfpacht
• Video intercom
• Lift
• Inclusief Privé Parkeerplaats
• Gemeenschappelijke fietsenstalling op de begane grond.
• Privé Berging van 12m2
• Terras op het Zuid-Westen van 19m2
• Actieve, gezonde VvE
• Meer Jaren Onderhous Plan aanwezig
• Professionele beheerde: VvE Beheer Amsterdam
• Servicekosten woning € 253,86 per maand
• Servicekosten parkeerplaats €33,-
• De vraagprijs is inclusief de parkeerplaats
• Oplevering in overleg.
Disclaimer:
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Koper heeft zijn eigen onderzoeksplicht naar alle zaken die voor hem of haar van belang zijn. Met betrekking tot deze woning is de makelaar adviseur van verkoper. Wij adviseren u een deskundige VBO-makelaar in te schakelen die u begeleidt bij het aankoopproces. Indien u specifieke wensen heeft omtrent de woning, adviseren wij u deze tijdig kenbaar te maken aan uw aankopend makelaar en hiernaar zelfstandig onderzoek te (laten) doen. Indien u geen deskundige vertegenwoordiger inschakelt, acht u zich volgens de wet deskundige genoeg om alle zaken die van belang zijn te kunnen overzien. Van toepassing zijn de VBO voorwaarden.
Indien u een bezichtiging wenst, gelieve deze schriftelijk aan te vragen via FUNDA -> contact met de makelaar
Kenmerken
Overdracht | |
---|---|
Referentienummer | 01360 |
Vraagprijs | € 980.000,- k.k. |
Servicekosten | € 286,86 |
Inrichting | Optioneel |
Aanvaarding | In overleg |
Aangeboden sinds | Maandag 21 augustus 2023 |
Laatste wijziging | Maandag 18 september 2023 |
Bouw | |
---|---|
Type object | Appartement, penthouse |
Woonlaag | 5e woonlaag |
Soort bouw | Bestaande bouw |
Bouwperiode | 1991 |
Isolatievormen | Dakisolatie Dubbel glas Volledig geïsoleerd |
Oppervlaktes en inhoud | |
---|---|
Woonoppervlakte | 91,8 m² |
Woonkameroppervlakte | 38,85 m² |
Keukenoppervlakte | 14,46 m² |
Inhoud | 303 m³ |
Oppervlakte externe bergruimte | 12 m² |
Oppervlakte gebouwgebonden buitenruimte | 16,2 m² |
Indeling | |
---|---|
Aantal bouwlagen | 1 |
Aantal kamers | 3 (waarvan 2 slaapkamers) |
Aantal badkamers | 1 (en 1 apart toilet) |
Locatie | |
---|---|
Ligging | Aan vaarwater Dichtbij openbaar vervoer In centrum In woonwijk Vrij uitzicht |
Energieverbruik | |
---|---|
Energielabel | C |
CV ketel | |
---|---|
Warmtebron | Gas |
Bouwjaar | 2023 |
Combiketel | Ja |
Eigendom | Eigendom |
Uitrusting | |
---|---|
Aantal parkeerplaatsen | 1 |
Aantal overdekte parkeerplaatsen | 1 |
Warm water | CV-ketel |
Verwarmingssysteem | Centrale verwarming Vloerverwarming |
Badkamervoorzieningen | Douche Wasmachineaansluiting Wastafelmeubel |
Parkeergelegenheid | Parkeerplaats |
Heeft een lift | Ja |
Heeft schuur/berging | Ja |
Heeft ventilatie | Ja |
Vereniging van Eigenaren | |
---|---|
Ingeschreven bij de KvK | Ja |
Jaarlijkse vergadering | Ja |
Periodieke bijdrage | Ja |
Reservefonds | Ja |
Meer jaren onderhoudsplan | Ja |
Onderhoudsverwachting | Ja |
Opstal verzekering | Ja |
Kadastrale gegevens | |
---|---|
Amsterdam E 9794 | Amsterdam E 9794 |
Omvang | Appartementsrecht of complex |
Eigendomsituatie | Eigen grond |
Amsterdam E 9794 | Amsterdam E 9794 |
Omvang | Appartementsrecht of complex |
Eigendomsituatie | Eigen grond |