Verkocht
Verkocht: Marnixstraat 366-3, 1016 XW Amsterdam
€ 849.000,- k.k.
Beschrijving
VOLUMINEUS 4-KAMER APPARTEMENT, VAN CA 146 M2, MET TWEE BALKONS TWEE BADKAMERS, OP EIGEN GROND, MIDDEN IN HET CULTUREEL CENTRUM VAN AMSTERDAM.Wenst u te wonen in een royale woning midden in het culturele centrum van Amsterdam? Deze zeer goed onderhouden en met smaak afgewerkte 4-kamer woning van circa 146 m2 voldoet aan al uw criteria; twee woonlagen, hoge plafonds, verrassende indeling en authentieke elementen.
De Marnixstraat 366-3 heeft thans drie slaapkamers en is eenvoudig te transformeren tot een woning met vier slaapkamers. Hoge plafonds karakteriseren deze ruim opgezette woning. U woont hier met recht op stand aan de inmiddels autoluwe Marnixstraat, op loop- en fiets afstand van de bekendste theaters, prachtige musea en winkelstraten.
Indeling:
Gedeelde opgang naar de entree op de tweede etage. Vandaar bereikt u de woonverdieping op de derde etage.
Derde etage:
Hal met trap naar de vierde etage, toegang tot het toilet, woonkamer en gastenkamer met badkamer voorzien van een douche. De woonkamer heeft aan weerskanten ramen en zowel aan de voor- als achterzijde een balkon. Aansluitend aan de woonkamer, is de half open keuken voorzien van op maat gemaakte kasten met inbouwapparatuur. In de authentieke schouw staat een groot 5-pits gas kooktoestel met ruime oven.
Vierde etage:
Zeer royale hal met inbouw kleding kasten, toegang tot twee ruime slaapkamers, badkamer en toilet. De slaapkamer aan de achterzijde is eenvoudig op te splitsen in twee afzonderlijke slaapkamers, zie ook de optie in de plattegronden. De badkamer is voorzien van een ligbad, wasmeubel met wasbak, separate douchehoek. Via de badkamer heeft u ook toegang tot de ruimte voor de wasmachine en droger opstelling.
Ligging:
Het appartement heeft een zeer centrale ligging, schuin tegenover het Raamplein, op loopafstand van de Stadsschouwburg Amsterdam, het de la Mar Theater, het cultureel theater- en discussieplatform De Balie, en de muziektempels Paradiso en de Melkweg. Iets verder weg vindt u het Museumkwartier met het Rijks-, Stedelijk- en van Gogh Museum en natuurlijk het concertgebouw. In de directe omgeving is alles te vinden wat Amsterdam zo uniek maakt. Van gezellige restaurants, terrasjes en cafés tot leuke winkels en eettentjes in o.a. de Jordaan en de Hallen.
Op loopafstand het openbaar vervoer, o.a. busstation Elandsgracht en diverse trams (2, 5, 7, 12 en 19), met directe verbindingen naar o.a. het Centraal Station, Amsterdam Zuid en Lelylaan.
Bijzonderheden:
• Gelegen op eigen grond;
• Totale woonoppervlakte 145,9 m2;
• NEN 2580 meetrapport aanwezig;
• Dubbelle bovenwoning met twee balkons;
• Plafond hoogtes tussen de 2,92 en 3,32 mtr
• Drie slaapkamers, twee badkamers; twee toiletten
• Een 4e slaapkamer is eenvoudig te realiseren;
• Service kosten € 70,48 per maand
• Oplevering in overleg.
Disclaimer
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Koper heeft zijn eigen onderzoeksplicht naar alle zaken die voor hem of haar van belang zijn. Met betrekking tot deze woning is de makelaar adviseur van verkoper. Wij adviseren u een deskundige (VBO-)makelaar in te schakelen die u begeleidt bij het aankoopproces. Indien u specifieke wensen heeft omtrent de woning, adviseren wij u deze tijdig kenbaar te maken aan uw aankopend makelaar en hiernaar zelfstandig onderzoek te (laten) doen. Indien u geen deskundige vertegenwoordiger inschakelt, acht u zich volgens de wet deskundige genoeg om alle zaken die van belang zijn te kunnen overzien. Van toepassing zijn de VBO voorwaarden.
Kenmerken
Overdracht | |
---|---|
Referentienummer | 01244 |
Vraagprijs | € 849.000,- k.k. |
Servicekosten | € 70,48 |
Inrichting | Niet gestoffeerd |
Inrichting | Niet gemeubileerd |
Status | Verkocht |
Aanvaarding | In overleg |
Aangeboden sinds | Zaterdag 27 november 2021 |
Laatste wijziging | Zondag 23 januari 2022 |
Bouw | |
---|---|
Type object | Appartement, bovenwoning |
Woonlaag | 3e woonlaag |
Soort bouw | Bestaande bouw |
Bouwperiode | 1900 |
Dakbedekking | Bitumen |
Type dak | Platdak |
Isolatievormen | Dakisolatie Dubbel glas Muurisolatie |
Oppervlaktes en inhoud | |
---|---|
Gebruiksoppervlakte wonen | 145,9 m² |
Woonkameroppervlakte | 50,41 m² |
Keukenoppervlakte | 7,15 m² |
Inhoud | 513 m³ |
Balkonoppervlakte | 4,14 m² |
Indeling | |
---|---|
Aantal bouwlagen | 2 |
Aantal kamers | 4 (waarvan 3 slaapkamers) |
Aantal badkamers | 2 (en 2 aparte toiletten) |
Locatie | |
---|---|
Ligging | Dichtbij openbaar vervoer In centrum |
Energieverbruik | |
---|---|
Energielabel | D |
CV ketel | |
---|---|
CV ketel | Remeha HR |
Warmtebron | Gas |
Combiketel | Ja |
Eigendom | Eigendom |
Uitrusting | |
---|---|
Warm water | CV-ketel |
Verwarmingssysteem | Centrale verwarming |
Badkamervoorzieningen Badkamer 1 | Douche |
Badkamervoorzieningen Badkamer 2 | Inloopdouche Ligbad Wasmachineaansluiting Wastafel |
Heeft een balkon | Ja |
Heeft kabel-tv | Ja |
Beschikt over een internetverbinding | Ja |
Heeft ventilatie | Ja |
Vereniging van Eigenaren | |
---|---|
Ingeschreven bij de KvK | Ja |
Jaarlijkse vergadering | Ja |
Periodieke bijdrage | Ja |
Reservefonds | Ja |
Meer jaren onderhoudsplan | Ja |
Onderhoudsverwachting | Ja |
Opstal verzekering | Ja |
Kadastrale gegevens | |
---|---|
Amsterdam E 9967 | Amsterdam E 9967 |
Omvang | Appartementsrecht of complex |
Eigendomsituatie | Eigen grond |